Opinie pacjentów

Dziś mogę powiedzieć, że te pół roku wizyt w poradni i stosowania się do zaleceń odmieniło moje życie. Efekty są widoczne nie tylko na zewnątrz, ale zauważyłam ogromną poprawę zdrowia ogólnego, a w szczególności zniknęły kłopoty z nadciśnieniem. Efekty terapii zagwarantowały mi ogromny komfort psychiczny i polepszyły moją samoocenę. Bardzo polecam ;) PS: bardzo duży udział w moim sukcesie miała sama osoba Pani mgr Noculak, gdyż ma bardzo przyjazny stosunek do pacjenta. Dziękuję jej bardzo serdecznie ;)

Irena

Poznaj inną historię

Marzenia się spełniają

Dzień dobry, mam na imię Anitka i mam 7 lat. Chciałam schudnąć, ponieważ byłam wyśmiewana od "grubasów" przez moich rówieśników, szybko się męczyłam, nie mogłam biegać, nie mogłam mieć modnych ubrań, miałam już tego dosyć.

czytaj więcej

To była najlepsza decyzja

  • Kobieta
  • 24 listopada, 2016

Od wielu lat miałam problem z nadwagą, ale jakoś nic z tym nie robiłam, lecz jak waga już przekroczyła swój limit postanowiłam coś z tym zrobić.

Nowy styl życia

Znalazłam Panią Elżbietę Noculak w internecie i umówiłam się na wizytę. To była najlepsza decyzja, w ciągu 3 miesięcy schudłam 15 kg. Chwilami było ciężko, ale przetrwałam. Program żywieniowy jest super, nie jestem głodna, do tego regularne ćwiczenia sprawiły,że dużo lepiej się czuje. Dzięki Pani Elżbiecie zmieniłam tryb życia, zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna i tego będę się trzymać, nie mam zamiaru wracać do przeszłości. Polecam wszystkim odchudzanie z Dobrym Dietetykiem.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Ezbiety Noculak z Poradni Dobry Ditetyk w Rzeszowie

Pani Monika rozpoczęła terapię w czerwcu, była bardzo zdeterminowana, i to w dużej mierze pomogło w sukcesie. Jej pozytywne nastawienie dodo zmian pomogło już zgubić 15kg. Gratuluję Pani Monice i trzymam kciuki, bo to jeszcze nie koniec dystansu.

POKAŻ
POKAŻ
Elżbieta Noculak - ZnanyLekarz.pl