Opinie pacjentów

Bardzo polecam Panią mgr Elżbietę Noculak, bardzo pomogła mi uzyskać prawidłową wagę oraz sylwetkę. Dieta ułożona przez panią mgr była zdrowa, tania i szybka w przygotowaniu. Program żywieniowy był ułożony tak żeby nie kolidował z moim dwuzmianowym trybem pracy. Teraz czuję się lekko i zdrowo . Podczas diety nie czułam głodu, a posiłki były smaczne. Nie żałuję, że zdecydowałam się na rozpoczęcie programu żywieniowego u Pani mgr.

Małgorzata

Poznaj inną historię

Moja przygoda ze zdrowym stylem życia

Witam bardzo serdecznie! Chciałabym podzielić się moją "przygodą ze zdrowym stylem życia". Nie zawsze byłam osobą otyłą. Moje problemy z nadwagą pojawiły się najpierw niewielkie, po pierwszej, następnie spore po drugiej ciąży. Bardzo trudny poród, zakończony rozległą i poważną operacją ginekologiczną, związane z tym problemy zdrowotne, trudności z pogodzeniem się z sytuacją, z jaką przyszło mi się zmierzyć, spowodowały, że moja waga osiągnęła 89,2 kg. Bardzo źle czułam się w swoim ciele, jednak nie miałam w sobie na tyle silnej woli i determinacji, żeby cokolwiek z tym zrobić. Pojawiły się poważne problemy zdrowotne. Groziła mi kolejna poważna operacja ginekologiczna, która dawałaby gwarancję poprawy tylko na kilka lat. Mój ginekolog zasugerował, że zrzucenie kilku zbędnych kilogramów może mi pomóc uniknąć owej operacji.

czytaj więcej

„Odchudzanie jest jak podróż tylko musisz wiedzieć dokąd zmierzasz. I jaki masz cel…”

  • Ewelina (31l.), Rzeszów
  • 17,5 kg w 170 dni
  • Kobieta
  • 23 listopada, 2017

Nadszedł czas, aby podzielić się Wami moją historią związaną z odchudzaniem.

Jak to wszystko się zaczęło?

Od zawsze miałam problem z nadwagą. Kiedy miałam motywację żeby się odchudzać zacząć ćwiczyć szybko się poddawałam. Chudłam na chwile, ale wracając do starych nawyków ponownie przybierałam na wadze z latami waga się zwiększała.

W końcu powiedziałam sobie dość. Zaczęłam szukać dietetyka który byłby mi wstanie pomóc. Znalazłam Panią Ewę Noculak w internecie szybko się zdecydowałam i umówiłam się na wizytę. Na pierwszej wizycie  Pani dietetyk  przeprowadziła ze mną dokładny wywiad stylu mojego życia oraz sposobu odżywiania się. Po długiej rozmowie dowiedziałam się dużo o zdrowym odżywianiu oraz o aktywnym spędzaniu czasu. Miałam wielkie obawy czy poradzę sobie z tym wszystkim z przygotowywaniem posiłków z aktywnym ruchem gdyż pracuje na różne zmiany tak jak w moim przypadku każdy dzień jest inny, ale Pani dietetyk rozpisała tak plan posiłków żeby pogodzić wszystko. Nie mogłam się doczekać kiedy dostanę dietę do ręki.

NADSZEDŁ CZAS…

Dietę rozpoczęłam pod koniec czerwca z duża nadwagą. Pory posiłków zostały rozpisane do mojego trybu życia. Dieta zawiera pięć posiłków dziennie. Posiłki są obfite smaczne i co ważne proste w przygotowaniu. Do tego doszły codzienne ćwiczenia dzięki którym nabierałam energii. Na kolejnej wizycie kontrolnej gdy usłyszałam że waga się zmniejszyła o 6kg dostałam jeszcze większej motywacji i wiedziałam że można zdrowo się odżywiać ćwiczyć i efekty są. Z miesiąca na miesiąc waga się zmieniała. W ciągu 4 miesięcy schudłam  17 kg. Sukces!!!

Dzięki Pani Elżbiecie Noculak nadal trzymam się posiłków i regularnych ćwiczeń i waga zmienia się na mniejszą. Teraz już wiem że było warto. Życie moje zmieniło się na lepsze.

Serdecznie wszystkim polecam odchudzanie z Dobrym Dietetykiem.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
POKAŻ
Elżbieta Noculak - ZnanyLekarz.pl