<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" />

Co nowego?

"Dieta dla Urody" - bezpłatne konsultacje z dietetykiem oraz wyjątkowe upominki

Zima to odpowiedni czas, aby przygotować swoją skórę na nadejście wiosny i pozbyć się uporczywych dolegliwości oraz problemów. Niezbędny do osiągnięcia gładkiej i odżywionej skóry jest odpowiedni, zdrowy tryb żywienia.

Ogólnopolska Akcja Profilaktyki i Leczenia Nadciśnienia

Nazywam się mgr Elżbieta Noculak I prowadzę Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk w Rzeszowie. Zapraszam do wzięcia udziału w Ogólnopolska Akcja Profilaktyki i Leczenia Nadciśnienia, której jestem współorganizatorem.

Dieta w Hashimoto. Co jeść, a czego unikać?

W dużej mierze nasz stan zdrowia oraz samopoczucie zależą od diety. Często wymaga ona indywidualnego podejścia, zwłaszcza kiedy organizm na coś choruje. Pewnych produktów należy wówczas unikać, inne są wręcz zalecane. A jak wygląda dieta w chorobie Hashimoto, na którą choruje coraz więcej Polaków?

Dieta dla zdrowej skóry

Nasza dieta ma bardzo duży wpływa na ogólne zdrowie, jak i na wygląd. Często sposobem na pozbycie się problemów z cerą jest właśnie odpowiednie odżywianie.

Diagnostyka laboratoryjna- szkolenie ALAB- Kraków

W dn. 1marca uczestniczyłam w konferencji  w Krakowie zorganizowanej przez sieć laboratoriów diagnostycznych  ALAB.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy dietetyka?

Tak naprawdę wiele problemów organizmu można wyleczyć za pomocą odpowiedniej diety. Jednak na pewno nie takiej, jaka pierwsza rzuci się nam w oczy podczas przeglądania stron internetowych. W zasadzie każda z nich jest zachwalana jako ta najlepsza, zarówno pod względem właściwości zdrowotnych, jak i efektów, jakich możemy się spodziewać.

Zmiana lokalizacji gabinetu w Rzeszowie

Ważna informacja dla moich Pacjentów korzystających z usług w Rzeszowie.
Z dniem 1marca zapraszam do gabinetu przy al.Rejtana 49/8 (budynek Punktu Pobrań ALAB).

Grupowe Porady Edukacyjne dla Przyszłych Rodziców

 W dn. 23 marca w Grein Hotel w Rzeszowie odbyło się spotkanie Przyszłych Rodziców w ramach Grupowych Porad Edukacyjnych.

Nowy Partner- Salon Kosmetyczny w Rzeszowie ALICE

Z dniem 21stycznia dołączył do współpracy w Rzeszowie nowy partner- Salon Kosmetyczny ALICE. Pacjenci z kartą podarunkową od ALICE otrzymują 10% RABATU NA WYBRANĄ USŁUGĘ.

AUTOBUS ZDROWIA / RZESZÓW BEZPŁATNE BADANIA

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA

Serdecznie zapraszamy na kolejną trasę Autobusu Zdrowia w ramach akcji Mobilny Miesiąc Zdrowia, organizowanej przez Fundację Ziko dla Zdrowia.  3 listopada w godz. 12-17 specjalnie oznakowany Autobus zatrzyma się w Rzeszowie, gdzie wszyscy chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad i badań.

Warsztaty ALAB labolatoria

W dn. 14 października w Warszawie w Hotelu JM ALAB labolatoria zorganizował warsztaty pt. "Kompleksowe podejście do przcy dietetyka; diagnostyka, medycyna, suplementacja, prawo" Specjaliści prowadzący warsztaty przekazali cenne aktualne informacje pomocne w diagnostyce pacjenta.

Zjazd sieci

W dn. 17-18 września w Luboniu pod Poznaniem odbył się jak co roku kolejny zjazd naszej sieci. Zaprezentowany nowy system informatyczny na 2017 rok pozwoli pacjentowi...

Warsztaty dla kobiet

Jeśli chciałabyś przeżyć prawdziwą metamorfozę i odkryć swoją kobiecość, to warsztaty dedykowane sa właśnie Tobie! Podczas warsztatów dowiesz się jak budować swój wizerunek poprzez rozwój osobisty, piękny wygląd i sprawność fizyczną. Już Opłata za uczestnictwo 15 zł. Nie zwlekaj, zgłoś się już teraz! Miejsce: Rzeszów, ul. Warszawska 81. 17 wrzesień, godzina: 18:00.  Zapisy prosimy kierować na adres e-mail: biuro ...

Akcja "MAMA W RUCHU"

Z przyjemnością informujemy, że poradnia Dobry Dietetyk przyłączyła się do akcji społecznej „MAMA W RUCHU”. Akcja rozpoczyna się 1 kwietnia i będzie trwać do 31 maja 2015. Jest skierowana do mam  i kobiet w ciąży. Celem akcji jest:

- Promowanie aktywności fizycznej kobiet w ciąży i mam
- Zachęcenie mam do zmiany trybu życia na bardziej zdrowy i sportowy
- Pokazanie, w jaki ...

Bezpłatne konsultacje dietetyczne w Leżajsku

Serdecznie zapraszamy na konsultacje dietetyczne, które odbędą się dnia 14 oraz 28 listopada w Leżajsku. W godz. od 11:00 do 18:00 bedzie można skorzystać z bezpłatnych porad dietetyka oraz wykonać analizę masy i składu ciała.

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie, ul Mickiewicza 78, Leżajsk

POKAŻ
Elżbieta Noculak - ZnanyLekarz.pl
POKAŻ