21 Luty

"Dieta dla Urody" - bezpłatne konsultacje z dietetykiem oraz wyjątkowe upominki

Zima to odpowiedni czas, aby przygotować swoją skórę na nadejście wiosny i pozbyć się uporczywych dolegliwości oraz problemów. Niezbędny do osiągnięcia gładkiej i odżywionej skóry jest odpowiedni, zdrowy tryb żywienia.

Dostarczenie właściwych wartości odżywczych to pierwszy krok, aby móc cieszyć się promienną cerą, lśniącymi włosami, mocnymi paznokciami oraz jędrną i napiętą skórą. W tym celu sieć poradni DOBRY DIETETYK oraz Fit Dietetyk przygotowały projekt ,Dieta dla urody", który jest zupełną nowością na polskim rynku. W akcji weźmie udział około 300 gabinetów z całego kraju. Celem będzie wypromowanie znaczenia prawidłowej diety dla określonych problemów kosmetycznych i dermatologicznych.

Program jest skierowany do wszystkich gabinetów, które pragną poszerzyć wiedzę w zakresie dietetyki kosmetycznej. Ma on charakter promocyjno-edukacyjny i jest całkowicie darmowy. W trakcie akcji będą organizowane szkolenia i wykłady, z których będzie można dowiedzieć się:

  • jaka dieta wspomaga oczyszczenie organizmu,
  • w jaki sposób odżywiać i chronić skórę,
  • jakie składniki odżywcze dostarczać aby zapobiec wypadaniu i przesuszaniu się włosów,
  • jak zapobiec łamaniu i matowieniu paznokci,
  • jak odżywiać się po zabiegu kosmetologicznym,
  • jak za pomocą diety zminimalizować cellulit,
  • jaką dietę stosować przy leczeniu trądziku.

Zapraszam wszystkie gabinety urody do przyłączenia się do akcji. Oprócz oczywistych korzyści w postaci promocji oraz wyróżnienia się na rynku, wszystkie placówki, które wezmą udział w akcji otrzymają Certyfikat Akredytacji. Każdy gabinet zostanie również zamieszczony i podlinkowany na stronie internetowej jako partner akcji.

Dodatkowo przewidziane zostały vouchery na usługę o wartości 150 zł, które będzie można przekazać dowolnie wybranym klientom. Wówczas osoby te będą mogły skorzystać z tej usługi z darmo. W ramach vouchera, klient otrzyma również upominek w postaci planu dietetycznego, dzięki któremu już po dwóch tygodniach będzie można zanotować wyraźny spadek wagi, poprawę kondycji włosów i paznokci, młodszy wygląd skóry, wygładzenie zmarszczek, zmniejszenie podrażnień, odżywienie komórek oraz ujędrnienie ciała.

Informujemy, że liczba voucherów przypadająca na każdy gabinet jest ograniczona. W programie zostały przewidziane również inne atrakcje, o których będę informować wraz z rozwojem akcji.

Twój komentarz
POKAŻ
POKAŻ
Elżbieta Noculak - ZnanyLekarz.pl