<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Moja poradnia dietetyczna w Rzeszowie, Dębicy oraz Jarosławiu należy do sieci Dobry Dietetyk. To ogólnopolska grupa skupiająca placówki poradnictwa dietetycznego. Dobry Dietetyk to największa i najbardziej renomowana sieć poradni żywieniowych w Polsce. Gabinety dietetyczne, które do niej należą, skupiają się na indywidualnych potrzebach każdego pacjenta i oferują wysoki standard usług.

Jakość usług w gabinetach Dobry Dietetyk kontrolowana jest przez Agencję Promocji Zdrowia Dariusz Szukała.


Programy dietetyczne opracowywane w mojej poradni dopasowane są do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Przygotowując dietę biorę pod uwagę wszystkie ważne czynniki – stan zdrowia, budowę ciała, aktywność fizyczną, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe i wiele innych.

Każdy jadłospis jest dokładnie przemyślany. Pacjent nie otrzymuje go w trakcie wizyty, ale w przeciągu do tygodnia czasu.

W placówkach Dobrego Dietetyka uwaga skupiana jest wyłącznie na pomocy dietetycznej. Dlatego nie rekomenduję żadnych produktów żywieniowych, pacjent sam je wybiera. Specjalizuję się w dietetyce, nie biorę udziału w działaniach handlowych.


Nieustannie współpracuję z lekarzami i specjalistami, którzy wspierają mnie swoją wiedzą i doświadczeniem, w nawet najbardziej złożonych problemach.

Biorę również udział w szkoleniach, konferencjach i kursach organizowanych przez placówki dydaktyczne oraz uczelnie wyższe. Poszerzam systematycznie swoją wiedzę, by móc zaoferować moim pacjentom fachowe usługi dietetyczne.


Sieć Dobry Dietetyk korzysta z nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Dzięki temu wszyscy dietetycy, którzy do niej należą, mogą być w stałym kontakcie. Moja poradnia tworzy wspólnie z nimi jeden ogólnopolski zespół, którego członkowie dzielą się doświadczeniami zawodowymi i udzielają sobie wzajemnie porad.


Moje programy żywieniowe są rzetelnie opracowane pod względem merytorycznym, ale też charakteryzują się wysoką jakością wydania. Dzięki swojej estetyce zachęcają pacjentów do przygotowywania smacznych i zdrowych posiłków oraz przestrzegania ułożonej dla nich diety.

POKAŻ
Elżbieta Noculak - ZnanyLekarz.pl
POKAŻ