Opinie pacjentów

Profesjonalistka. Uważna na sugestie klientów. Jasno określająca reguły terapii. Chętnie służąca radą i nowymi pomysłami kulinarnymi, dostosowanymi do indywidualnych potrzeb. Cena usługi - adekwatna do rynku lokalnego, przystosowana do "średniego portfela". Przy właściwej chęci i motywacji klienta - skuteczny i sympatyczny dietetyk !!! Polecam !!!

Dominika

Poznaj inną historię

Warto walczyć, choćby dla samej siebie

Odchudzanie z Dobrym Dietetykiem zaczęło się prawie rok temu. Chciałam zrobić coś dla siebie, poprawy własnej samooceny i zdrowia. Dzięki koleżance umówiłam się na wizytę z Panią Elżbietą Noculak. Dzięki niej dowiedziałam się o wszystkich podstawowych błędach jakie popełniałam w moim dotychczasowym odżywianiu. Początki były trudne. Dobry start a następnie wzloty i upadki. Nie było łatwo. Mimo wielu błędów nie poddałam się i walczyłam aby osiągniąć swój mały sukces.

czytaj więcej

Decyzja o terapii odchudzającej to jedna z lepszych w moim życiu

  • Agnieszka, Rzeszów
  • 25 kg w 4 miesiące
  • Kobieta
  • 07 kwietnia, 2014

Od rozpoczęcia diety minęło zaledwie 4 miesiące, a ja jestem lżejsza o 25 kg.

Decyzję o terapii odchudzającą podjęłam ze względu na stan zdrowia, a dokładniej problemy z sercem i nadciśnieniem. Muszę powiedzieć, że waga nie była najważniejsza, a będąc na diecie bardzo poprawiło się moje samopoczucie, mam więcej energii, a po zaledwie miesiącu terapii odstawiłam wszystkie leki (po konsultacji z lekarzem) i tak jest do dziś

Posiłki są smaczne i proste

Dzięki diecie nauczyłam się jeść zdrowo, smacznie i przede wszystkim systematycznie. Jadłospis jaki dostałam od Pani Elżbiety jest bardzo prosty w przygotowaniu, smaczny i co bardzo ważne szybki w obróbce.

Najtrudniejszy był początek terapii

Najtrudniejszy był dla mnie pierwszy tydzień terapii, a dokładniej częstotliwość zjadanych posiłków (było ich dużo i były często). Jednak po rozmowie z Panią Elżbieta Noculak uświadomiłam sobie, że sukces diety tkwi w trzygodzinnych odstępach między posiłkami. I rzeczywiście szybko się o tym przekonałam stając na wadze. Od kiedy zaczęłam regularnie jeść i ćwiczyć na steperze (5 razy w tygodniu) chudłam w oczach. Sama nie mogę w to uwierzyć, że bez większego wysiłku można tak szybko i bezboleśnie schudnąć. Bardzo cieszą mnie pytania znajomych „Jak Ty to robisz, że z każdym dnie wyglądasz lepiej?”. Odpowiedź jest jedna „Jem i chudnę”.

Dobry fachowiec to podstawa sukcesu

Najbardziej motywująca była dla mnie utrata wagi niewielkim kosztem. Jeżeli ktoś kiedykolwiek zdecyduje się na dietę, to tylko pod fachowym okiem dietetyka, bez żadnej dodatkowej suplementacji, ponieważ to wszystko jest przereklamowane, a ja wiem to z własnego doświadczenia.

Polubiłam aktywność fizyczną

Decyzja o terapii odchudzającej to jedna z lepszych w moim życiu. Nauczyłam się nie tylko jak jeść zdrowo, ale i smacznie. Robiąc zakupy zwracam większą uwagę na wybierane przeze mnie produkty (czytam etykiety). Moja aktywność fizyczna znacznie wzrosła. Już nie unikam spacerów i zabaw z dziećmi. Wszystkim polecam Panią Elżbietę Noculak, ponieważ to wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie. Wizyty w poradni są rzeczowe, konkretne i motywujące. Po każdej rozmowie z Panią Elą wracam do domu jeszcze bardziej zmotywowana do działania i pełna nadzei, że osiągnę cel, który sobie założyłam.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego

Pani Elżbieta Noculak z poradni Dobry Dietetyk w Rzeszowie

Pani Agnieszka zgłosiła się przed 4 miesiącami z wagą 97 kg. Od samego początku widziałam u niej bardzo silną determinację, która zaowocowała świetną współpracą. Każda wizyta Pani Agnieszki dawała nam obu dużo satysfakcji i energii do dalszej walki. Pozytywne nastawienie i wiara w sukces, ułatwiła Pani Agnieszce zmianę nawyków żywieniowych i stylu życia, co nie jest łatwe. Wierzę, że fantastyczne podejście do zmian będzie nadal trwać i stanie się inspiracją dla innych osób.

Mijają kolejne dwa miesiące a ja znowu szczuplejsza

W czerwcu moja waga wynosiła 62kg - to był mój zamierzony cel czyli sukces. Nadeszły wakacje, czas relaksu i błogiego lenistwa a tym samym wzrosły moje obawy o utrzymanie wagi, ale i tu do akcji wkracza Pani Ela, która jak zawsze potrafiła rozwiać moje wątpliwości, doradzić co zamienić na co, żeby było dobre i smacznie. Oczywiście dostałam wiele nowych przepisów na nowe letnie posiłki z sezonowych warzyw i owoców. W okresie letnim zamieniłam ćwiczenia na steperze na zabawy z dziećmi na trampolinie, wycieczki rowerowe i to był strzał w dziesiątkę. I tak minęły wakacje, a ja z bijącym sercem stanęłam przed gabinetem Pani Eli z obawą czy aby nie przytyłam, bo przytrafiło się po drodze parę słabości, ale jak się okazało mój organizm poradził sobie fantastycznie z moimi grzeszkami. Tak w przeciągu 8 miesięcy schudłam 37 kg. Na dzień dzisiejszy kończąc kurację z wagą 59 kg mogę powiedzieć, że zdrowe odżywianie to nie przykry obowiązek, ale sposób na zdrowe życie. Bardzo dziękuję Pani Eli, która wspierała mnie na każdym etapie kuracji i motywowała mnie do dalszego działania. Dieta pozytywnie wpłynęła na stan mojego zdrowia.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
POKAŻ
Elżbieta Noculak - ZnanyLekarz.pl