Opinie pacjentów

Gorąco polecam wizytę u Pani Elżbiety Noculak tym, którzy zmagają się ze zbędnymi kilogramami. Wizyta u Pani Doktor była spowodowana dosyć sporą nadwagą mojej córki i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Córka w przeciągu 4 miesięcy zrzuciła 9 kg. Jestem pełna podziwu dla Pani Doktor, za jej podejście do dzieci i pełen profesjonalizm. Posiłki są bardzo proste i szybkie w przygotowaniu, spore porcje i bardzo smaczne, zaczęłam sama gotować niektóre potrawy dla rodziny. Naprawdę ...

Tarasek

Poznaj inną historię

Decyzja o terapii odchudzającej to jedna z lepszych w moim życiu

Od rozpoczęcia diety minęło zaledwie 4 miesiące, a ja jestem lżejsza o 25 kg.

czytaj więcej

Dzięki dobremu dietetykowi udało mi się w końcu schudnąć!

  • Łukasz, Rzeszów
  • 17kg mniej w 4 miesiące
  • Mężczyzna
  • 17 lipca, 2014

W styczniu 2014 roku postanowiliśmy z rodzicami, że pójdziemy do dietetyka.

Moja pierwsza wizyta przeraziła mnie, gdy dowiedziałem się ile muszę schudnąć do prawidłowej wagi. Wtedy ważyłem 82,5 kg przy wzroście 170cm. Gdy już miałem ustaloną dietę, zmobilizowałem się, aby nie podjadać i pilnować godzin każdego posiłku. Moja mama również dbała o to, żebym zawsze jadł o wyznaczonych porach. Dużym wyzwaniem dla mnie było zaprzestanie jedzenia słodyczy czy picia wody gazowanej. Jednak teraz nie żałuję. Po pierwszym miesiącu ucieszyło mnie, gdy na drugiej wizycie okazało się, że schudłem około 9 kg. W mojej garderobie musiałem zrobić selekcję ciuchów. Spodnie, koszulki, swetry były już na mnie za duże o prawie 2 rozmiary. Z dnia na dzień czułem się lepiej. Miałem więcej energii. Starałem się chociaż 4-5 razy w tygodniu biegać po 5km. Od poniedziałku do piątku jeździłem rowerem do szkoły i z powrotem. To już dodatkowe 8 km ruchu. Każda kolejna wizyta to kilka kg mniej. Teraz ważę 65,5kg. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych efektów mojej diety, ustalonej przez Panią dietetyk Elżbietę Noculak.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego

Pani Elżbieta Noculak  z Poradni Dobry Dietetyk w Rzeszowie.

Łukasz osiągnął swój cel, choć nie było to łatwe, gdyż musiał zrezygnować  z dotychczasowych nawyków.  Był wyjątkowo zmotywowany dzięki ogromnemu wsparciu jakie miał od rodziców. Mama Łukasza świetnie przygotowywała posiłki, cała rodzina pomagała mu, aby wytrwał w swoich postanowieniach. Myślę, że pozytywny wpływ najbliższego otoczenia to połowa sukcesu Pacjenta. Tak też było w przypadku Łukasza. Ja również gratuluję Łukaszowi  i jego Rodzicom.

POKAŻ
POKAŻ
Elżbieta Noculak - ZnanyLekarz.pl