<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Witam serdecznie bardzo polecam Panią Elżbietę Noculak wszystkim , którzy pragną schudnąć . To bardzo miła i kompetentna osoba. Dieta jest urozmaicona ,bardzo smaczna i przygotowanie posiłków nie zajmuje dużo czasu . Przez okres 4 miesięcy schudłam 21 kg ale to jeszcze nie koniec działamy dalej. Gorąco polecam .

Joanna

Poznaj inną historię

Decyzja o terapii odchudzającej to jedna z lepszych w moim życiu

Od rozpoczęcia diety minęło zaledwie 4 miesiące, a ja jestem lżejsza o 25 kg.

czytaj więcej

Diagnoza lekarska popchnęła mnie do zmian.

  • Ania (43l.), Dębica
  • 19 kg w 4 miesiące
  • Kobieta
  • 06 lutego, 2019

Od dzieciństwa zmagałam się z nadwagą. Przeszłam wiele diet, na przemian chudłam i tyłam, pojawiał się tak zwany efekt jojo.  Za każdym razem skutkiem tego były dodatkowe kilogramy. Nie czułam się dobrze w swoim ciele, pomimo młodego wieku trudność sprawiały mi codzienne czynności. Byłam ciągle zamęczona, a odchudzanie odkładałam na później wymawiając się brakiem czasu, brakiem sił.

W sierpniu 2018 zdiagnozowano u mnie dnę moczanową. Po przeczytaniu istotnych informacji na temat tej choroby uznałam, że jednak czas „wziąć się za siebie”, bo otyłość i niezdrowa dieta są jednymi z przyczyn podwyższonego  poziomu kwasu moczowego. Postanowiłam więc poszukać rady dietetyka, który pomoże mi zredukować kwas moczowy we krwi, a zarazem ułoży dietę, która pomoże mi schudnąć. Poszukałam w Internecie, na stronie znany lekarz znalazłam nazwisko pani Elżbiety Noculak, przeczytałam pozytywne opinie i postanowiłam spróbować. Na pierwszą wizytę jechałam pełna obaw, wiedziałam, że będę musiała opowiedzieć o swoich grzeszkach żywieniowych, jednak podczas rozmowy z panią Elżbieta nie czułam się oceniana. Pani Elżbieta dostosowała dietę do mojego trybu życia, moich preferencji smakowych, alergii, a przede wszystkim pod kątem dny moczanowej. Dziś mija czwarty miesiąc diety i jestem o 18,4 kg lżejsza, odczuwam to wykonując codzienne czynności.  Poziom kwasu moczowego mam w normie, spadł z poziomu 6,5 do 4,25. Wszystkie inne wyniki badan jak cholesterol, trójglicerydy są również w normie. Dzięki pani Elżbiecie odstawiłam używki takie jak kawa, mocna herbata, bo niewskazane są w mojej chorobie. I o dziwo nie czuje się zmęczona. Polubiłam sport, bo to jeden z najważniejszych warunków sukcesu, intensywnie próbuje nauczyć się pływać, wiem, że moja wydolność jest jeszcze niska, ale z każdym dniem idzie mi coraz lepiej. Na basenie jestem nawet pięć razy w tygodniu.

                18 kg za mną, przede mną następne 18-20. Wierzę, że tym razem pozbędę się zbędnych kilogramów na dobre, bo się nie głodzę jak w poprzednich dietach, po prostu uczę się jeść zdrowo i zmieniam swój tryb życia, mam nadzieję, że zmotywuję też bliskich do zmian.

POKAŻ
Elżbieta Noculak - ZnanyLekarz.pl
POKAŻ