Opinie pacjentów

Gorąco polecam Panią Elżbietę Noculak. Bardzo dziękuję za profesjonalną pomoc. Przy opracowywaniu diety zostały uwzględnione moje problemy zdrowotne i upodobania smakowe. Program żywieniowy nie sprawia mi żadnych trudności. Jest urozmaicony, lekki i przyjemny. Można go modyfikować za pomocą tabel z żywnością udostępnionych klientom. Pani Elżbieta jest wspaniałą, kulturalną damą, profesjonalistką z indywidualnym podejściem do klienta. Dzięki Niej dowiedziałam się, jak ważne jest odżywianie w naszym życiu.

Maria

Poznaj inną historię

Warto walczyć, choćby dla samej siebie

Odchudzanie z Dobrym Dietetykiem zaczęło się prawie rok temu. Chciałam zrobić coś dla siebie, poprawy własnej samooceny i zdrowia. Dzięki koleżance umówiłam się na wizytę z Panią Elżbietą Noculak. Dzięki niej dowiedziałam się o wszystkich podstawowych błędach jakie popełniałam w moim dotychczasowym odżywianiu. Początki były trudne. Dobry start a następnie wzloty i upadki. Nie było łatwo. Mimo wielu błędów nie poddałam się i walczyłam aby osiągniąć swój mały sukces.

czytaj więcej

Moja przygoda ze zdrowym stylem życia

  • Sabina (35l.)
  • 16 kg w 8 miesięcy
  • Kobieta
  • 05 kwietnia, 2018


Witam bardzo serdecznie! Chciałabym podzielić się moją "przygodą ze zdrowym stylem życia". Nie zawsze byłam osobą otyłą. Moje problemy z nadwagą pojawiły się najpierw niewielkie, po pierwszej, następnie spore po drugiej ciąży. Bardzo trudny poród, zakończony rozległą i poważną operacją ginekologiczną, związane z tym problemy zdrowotne, trudności z pogodzeniem się z sytuacją, z jaką przyszło mi się zmierzyć, spowodowały, że moja waga osiągnęła 89,2 kg. Bardzo źle czułam się w swoim ciele, jednak nie miałam w sobie na tyle silnej woli i determinacji, żeby cokolwiek z tym zrobić. Pojawiły się poważne problemy zdrowotne. Groziła mi kolejna poważna operacja ginekologiczna, która dawałaby gwarancję poprawy tylko na kilka lat. Mój ginekolog zasugerował, że zrzucenie kilku zbędnych kilogramów może mi pomóc uniknąć owej operacji.

Wiedziałam, że nie jestem w stanie sama sobie poradzić z moim problemem. Poprosiłam o kontakt do kogoś kompetentnego. Dostałam namiar do gabinetu Pani Elżbiety Noculak. Umówiłam się na wizytę w lipcu 2017 roku. Do tej pory udało mi się zrzucić 16 kg. Do osiągnięcia zamierzonego celu zostało jeszcze troszkę, jednak już teraz czuję się bardzo dobrze. Lepiej wyglądam. Zyskałam większą pewność siebie, zaczęłam bardziej dbać o swój wygląd - dla samej siebie, ponieważ to daje mi poczucie wartości i satysfakcję. Byłam na wizycie kontrolnej u lekarza. Moje problemy ginekologiczne się zmniejszyły. Nie potrzebuję operacji.
Spotkania z Panią Dietetyk są bardzo przyjemne. To miła i życzliwa osoba. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Jadłospis, który proponuje jest przejrzysty, z dokładnym opisem jak przygotować posiłki. Dania są bardzo smaczne, dostosowane do upodobań kulinarnych. Pani Elżbieta zawsze pyta o zdanie jeśli chce wprowadzić do diety coś nowego. Niektóre produkty próbuję po raz pierwszy w życiu i bardzo mi smakują, mimo iż wcześniej myślałam, że nie wezmę ich do ust. Będąc na diecie nigdy nie jestem głodna. Jem 5 razy dziennie. Ja - zupełny leń w wykonywaniu jakiejkolwiek aktywności fizycznej, dzięki silnej motywacji - zaczęłam ćwiczyć aerobik, nordic walking, marsz, na orbitreku. Nie mogę wykonywać niektórych ćwiczeń, dlatego Pani Noculak pomogła mi dostosować plan ćwiczeń do moich możliwości. Po treningach czuję się bardzo dobrze. Choć to, co osiągnęłam to bardzo wiele, nie mogę tego nazwać pełnią sukcesu, bo jeszcze sporo wyzwań przede mną. Wierzę, że uda mi się dotrwać do końca drogi z pomocą Pani Elżbiety Noculak.

POKAŻ
POKAŻ
Elżbieta Noculak - ZnanyLekarz.pl