Opinie pacjentów

Szczerze polecam Panią dietetyk Elżbietę Noculak. Dzięki niej wyszłam z moich problemów, w końcu mogę cieszyć się jedzeniem. Nie myslałam, że wizyty u dietetyka moga być takie przyjemne i dawać później tyle radościPani Nocula to Bardzo serdeczna i ciepła osoba, która cierpliwie i dokładnie tłumaczy na czy polega terapia zdrowego odżywiania , odpowiada na kazde pytanie.Poza tym dowiedziałam się od Pani Elżbiety o smacznych produktach sojowych o których do tej pory nie miałam pojęcia, ze istnieja i są tkie smacze ...

Jadwiga

Poznaj inną historię

„Odchudzanie jest jak podróż tylko musisz wiedzieć dokąd zmierzasz. I jaki masz cel…”

Nadszedł czas, aby podzielić się Wami moją historią związaną z odchudzaniem. Jak to wszystko się zaczęło? Od zawsze miałam problem z nadwagą. Kiedy miałam motywację żeby się odchudzać zacząć ćwiczyć szybko się poddawałam. Chudłam na chwile, ale wracając do starych nawyków ponownie przybierałam na wadze z latami waga się zwiększała.

czytaj więcej

Od zawsze miałam problemy z nadwagą

  • Kobieta
  • 14 listopada, 2014

Od zawsze miałam problemy z otyłością. Najpierw jako dziecko i nastolatka a później również w dorosłym życiu. Wszelkie próby odchudzania kończyły się po kilku tygodniach nie przynosząc prawie żadnych efektów, poza zniechęceniem. W końcu postanowiłam sprawdzić co zaproponuje mi specjalista. Najpierw trafiłam do pewnej sieci dietetycznej, gdzie sympatyczna Pani proponowała mi sporo suplementów i w zasadzie nic więcej.

Idealnie dopasowana dieta

Następnie trafiłam do Pani Elżbiety Noculak, która już na pierwszej wizycie cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania i wątpliwości, poświęcając mi tyle czasu ile potrzebowałam. W ten sposób w maju 2014 r. zaczęła się moja przygoda z odchudzaniem. Jadłospis był przygotowany zgodnie z uwzględnieniem tego co lubię jeść i z uwzględnieniem pracy w systemie zmianowym, studiów i innych dodatkowych zajęć.

Osiągnęłam sukces ale to jeszcze nie koniec

Początek diety był dla mnie dużym zaskoczeniem. Byłam przygotowana na to, że moje posiłki się zmniejszą i mogę mieć problem z odczuwaniem głodu. Tymczasem posiłki były większe niż się spodziewałam. Nigdy dotąd nie jadłam tyle, co będąc na diecie odchudzającej. Zaproponowane posiłki były smaczne i co dla mnie najważniejsze, szybkie i łatwe w przygotowaniu. Kolejnym dużym zaskoczeniem było to, że przestałam mieć ochotę na wieczorną porcję słodyczy czy orzeszków. Waga zaczęła spadać i z każdą wizytą w gabinecie Pani Elżbiety była mniejsza. W krótkim okresie czasu zaczęłam wymieniać ubrania na mniejsze o 2-3 rozmiary. Bardzo trudny był moment, kiedy waga stanęła. Mimo, że nadal trzymałam się ustalonych posiłków i regularnie ćwiczyłam ubytek wagi był znikomy. Bardzo motywujące i pomagające w utrzymaniu diety były wówczas reakcje różnych osób, które zauważały, że dużo schudłam i bardzo dobrze wyglądam. W sumie dzięki pomocy Pani Elżbiety schudłam w ciągu pięciu miesięcy ponad 17 kilogramów. Teraz czuję sie wspaniale i mam bardzo dużo energii, dlatego to jeszcze nie koniec. Zmiana stylu życia bardzo mi się spodobała i nie zamierzam wracać do starych nawyków.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Elżbiety Noculak z poradni Dobry Dietetyk w Dębicy

Pani Bernadetta zgłosiła się do mojej poradni pod koniec kwietnia 2014 r. Mocno zaangażowana w pracę i naukę dzielnie radziła sobie z nowym wyzwaniem. Regularnie przychodziła na konsultacje i regularnie osiągała bardzo dobre wyniki. Gratuluję Pani Bernadecie sukcesów i jestem pewna, wiele jeszcze osiągnie.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
POKAŻ
Elżbieta Noculak - ZnanyLekarz.pl