Opinie pacjentów

Gorąco polecam wizyty u Pani Elżbiety Noculak, jest to niesamowicie kompetentny dietetyk, jako osoba jest bardzo otwarta i ciepła, stworzyła mi zupełnie inne spojrzenie na wiele zagadnień związanych ze zdrowym trybem życia.Stosując zalecenia pani Elżbiety, czuję się znacznie lepiej,i co dla mnie ważne gubię zbędne kilogramy:) !!!

Izabela

Poznaj inną historię

W końcu zacząłem osiągać dobre wyniki.

Od dłuższego czasu słyszałem: Bartek musisz schudnąć. Nie jedz tyle. Przy wzroście 168 cm, ważyłem 98 kg.

czytaj więcej

„Odchudzanie jest jak podróż tylko musisz wiedzieć dokąd zmierzasz. I jaki masz cel…”

  • Ewelina (31l.), Rzeszów
  • 17,5 kg w 170 dni
  • Kobieta
  • 23 listopada, 2017

Nadszedł czas, aby podzielić się Wami moją historią związaną z odchudzaniem.

Jak to wszystko się zaczęło?

Od zawsze miałam problem z nadwagą. Kiedy miałam motywację żeby się odchudzać zacząć ćwiczyć szybko się poddawałam. Chudłam na chwile, ale wracając do starych nawyków ponownie przybierałam na wadze z latami waga się zwiększała.

W końcu powiedziałam sobie dość. Zaczęłam szukać dietetyka który byłby mi wstanie pomóc. Znalazłam Panią Ewę Noculak w internecie szybko się zdecydowałam i umówiłam się na wizytę. Na pierwszej wizycie  Pani dietetyk  przeprowadziła ze mną dokładny wywiad stylu mojego życia oraz sposobu odżywiania się. Po długiej rozmowie dowiedziałam się dużo o zdrowym odżywianiu oraz o aktywnym spędzaniu czasu. Miałam wielkie obawy czy poradzę sobie z tym wszystkim z przygotowywaniem posiłków z aktywnym ruchem gdyż pracuje na różne zmiany tak jak w moim przypadku każdy dzień jest inny, ale Pani dietetyk rozpisała tak plan posiłków żeby pogodzić wszystko. Nie mogłam się doczekać kiedy dostanę dietę do ręki.

NADSZEDŁ CZAS…

Dietę rozpoczęłam pod koniec czerwca z duża nadwagą. Pory posiłków zostały rozpisane do mojego trybu życia. Dieta zawiera pięć posiłków dziennie. Posiłki są obfite smaczne i co ważne proste w przygotowaniu. Do tego doszły codzienne ćwiczenia dzięki którym nabierałam energii. Na kolejnej wizycie kontrolnej gdy usłyszałam że waga się zmniejszyła o 6kg dostałam jeszcze większej motywacji i wiedziałam że można zdrowo się odżywiać ćwiczyć i efekty są. Z miesiąca na miesiąc waga się zmieniała. W ciągu 4 miesięcy schudłam  17 kg. Sukces!!!

Dzięki Pani Elżbiecie Noculak nadal trzymam się posiłków i regularnych ćwiczeń i waga zmienia się na mniejszą. Teraz już wiem że było warto. Życie moje zmieniło się na lepsze.

Serdecznie wszystkim polecam odchudzanie z Dobrym Dietetykiem.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
POKAŻ
Elżbieta Noculak - ZnanyLekarz.pl