Opinie pacjentów

dzięki wizycie dowiedziałam się a w zasadzie odkryłam dzięki p. Eli jak się odżywiać, schudnąć i nie być przy tym głodnym!!! Wprowadziłam w życie więcej ruchu, co wcale nie oznacza przesiadywania na siłowni, ale po prostu zostawiam samochód i idę pieszo. Po 4 tygodniach wszystkie ubrania stały się luźne i każdy zauważa że trochę mnie ubyło. Polecam Panią Elżbietę Noculak wszystkim tym którzy chcą zrzucić kilogramy lub po prostu lepiej się poczuć.

UC

Poznaj inną historię

Odchudzanie z Dobrym Dietetykiem

Odchudzanie z Dobrym Dietetykiem rozpoczęło się 6 miesięcy temu. Umówiłam się z Panią Elżbietą Noculak, ponieważ powiedziałam sobie dość. Dosyć głodowania i objadania się na zmianę i dosyć tłumaczenia sobie, że jestem w stanie schudnąć bez niczyjej pomocy. Jestem żoną i matką i bardzo chciałam pozbyć się zbędnych kilogramów aby odbudować swoją pewność siebie.

czytaj więcej

Odchudzanie wcale nie musi być katorgą, wręcz przeciwnie może stać się przyjemnością

  • Barbara (28lat), Dębica
  • 21kg w ciagu pół roku
  • Kobieta
  • 22 października, 2016

Oto moja historia:-)

Od zawsze miałam problemy z wagą. Na przestrzeni lat stosowałam różnego rodzaju diety, które zawsze kończyły się w ten sam sposób. Chudłam, ale wracając do starych nawyków żywieniowych prędzej czy później ponownie przybierałam na wadze.


 

Do poradni Dobry Dietetyk trafiłam w marcu 2016r. Na pierwszej wizycie Pani  dietetyk Elżbieta Noculak przeprowadziła ze mną dokładny wywiad na temat mojego stylu odżywiania się oraz stanu zdrowia. Dowiedziałam się jakie błędy popełniam w moim codziennym jadłospisie. Pani Ela do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Ustaliłyśmy jakie produkty lubię, oraz za czym nie przepadam. Pory posiłków zostały dopasowane do mojego rozkładu dnia zarówno w tygodniu kiedy pracuję, jak i w wolne od pracy weekendy. Tak spersonalizowany jadłospis dostałam tydzień poźniej.

Na początku zjadanie pięciu posiłków dziennie wydawało mi się absurdalne, obawiałam się że cały wolny czas będę musiała spędzać w kuchni przygotowując porcje na kolejny dzień. Po pierwszym tygodniu diety wszystkie moje obawy zostały rozwiane. Posiłki są nie tylko smaczne i obfite ale również łatwe i szybkie w przygotowaniu.

 

Z każdym kolejnym tygodniem kilogramy leciały w dół a ja wreszcie zaczynałam czuć się dobrze we własnym ciele. Nie tylko zmieniał się mój wygląd fizyczny, ale również samopoczucie. Przygotowany jadłospis w połączeniu z aktywnością fizyczną sprawił, że przestałam być ciągle ospała i zmęczona. Wstąpiła we mnie nowa energia co było dodatkową motywacją do działania. Po kilku tygodniach przestałam traktować to co jem jak dietę, a zaczęłam myśleć o tym jak o nowym, zdrowszym stylu odżywania, który na pewno zostanie już ze mną na stałe.

Po 6 miesiącach jestem lżejsza o 21 kilogramów, ale jestem przekonana, że to jeszcze nie koniec. Dzięki motywacji oraz wsparciu, które regularnie co miesiąc dostaję od Pani Eli wiem, że osiągnięcie wymarzonej wagi jest w zasięgu moich rąk.

Gorąco polecam poradnię Dobry Dietetyk wszystkim tym, którzy chcą zawalczyć o lepsze samopoczucie oraz zdrowie. Odchudzanie wcale nie musi być katorgą, wręcz przeciwnie może stać się przyjemnością.  

Opinia terapeuty

Pani Barbara rozpoczęła terapię nadwagi wczesną wiosną. Od początku była bardzo zdeterminowana, zdawała sobie świetnie sprawę, że zmiany diety i stylu życia pomogą Jej osiągnąć wymarzony cel. Współpraca z Panią Basią jest fantastyczna, straciła już 21 kg i na tym nie kończy, rozpoczęła kolejny etap, wierzę, że „nie spocznie”. Pani Basiu, gratuluję i życzę wraz z Pani przyjaciółmi dalszych sukcesówJ

POKAŻ
POKAŻ
Elżbieta Noculak - ZnanyLekarz.pl