Opinie pacjentów

Witam wszystkich jestem zadowolony z tego że zrzuciłem w dość krótkim czasie ok 2 miesięcy 10kg, ale bez fachowej porady pani ELI zapewne bym sobie nie poradził dzięki jej programowi mam urozmaiconą dietę która mi odpowiada .Bardzo dziękuję pani ELI za dobre porady a mojej żonie za to że miała cierpliwość przygotowywać mi posiłki .Zatem jeśli chcesz zrzucić kilka kilogramów i poprawić swój wygląd polecam panią ELĘ.

KRYSTIAN

Poznaj inną historię

Najważniejsza jest chęć i zawziętość.

Dawid rozpoczął dietę w II połowie lipca 2016 roku. Mając 11 lat ważył 62,30kg. W maju br zakończył dietę uzyskując wagę 52,60 kg. Droga od lipca do maja nie była łatwa, ale Dawidek dał radę. Musiał przestawić się z dotychczasowego jedzenia na całkowicie inny sposób żywienia.

czytaj więcej

Odchudzanie wcale nie musi być katorgą, wręcz przeciwnie może stać się przyjemnością

  • Barbara (28lat), Dębica
  • 21kg w ciagu pół roku
  • Kobieta
  • 22 października, 2016

Oto moja historia:-)

Od zawsze miałam problemy z wagą. Na przestrzeni lat stosowałam różnego rodzaju diety, które zawsze kończyły się w ten sam sposób. Chudłam, ale wracając do starych nawyków żywieniowych prędzej czy później ponownie przybierałam na wadze.


 

Do poradni Dobry Dietetyk trafiłam w marcu 2016r. Na pierwszej wizycie Pani  dietetyk Elżbieta Noculak przeprowadziła ze mną dokładny wywiad na temat mojego stylu odżywiania się oraz stanu zdrowia. Dowiedziałam się jakie błędy popełniam w moim codziennym jadłospisie. Pani Ela do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Ustaliłyśmy jakie produkty lubię, oraz za czym nie przepadam. Pory posiłków zostały dopasowane do mojego rozkładu dnia zarówno w tygodniu kiedy pracuję, jak i w wolne od pracy weekendy. Tak spersonalizowany jadłospis dostałam tydzień poźniej.

Na początku zjadanie pięciu posiłków dziennie wydawało mi się absurdalne, obawiałam się że cały wolny czas będę musiała spędzać w kuchni przygotowując porcje na kolejny dzień. Po pierwszym tygodniu diety wszystkie moje obawy zostały rozwiane. Posiłki są nie tylko smaczne i obfite ale również łatwe i szybkie w przygotowaniu.

 

Z każdym kolejnym tygodniem kilogramy leciały w dół a ja wreszcie zaczynałam czuć się dobrze we własnym ciele. Nie tylko zmieniał się mój wygląd fizyczny, ale również samopoczucie. Przygotowany jadłospis w połączeniu z aktywnością fizyczną sprawił, że przestałam być ciągle ospała i zmęczona. Wstąpiła we mnie nowa energia co było dodatkową motywacją do działania. Po kilku tygodniach przestałam traktować to co jem jak dietę, a zaczęłam myśleć o tym jak o nowym, zdrowszym stylu odżywania, który na pewno zostanie już ze mną na stałe.

Po 6 miesiącach jestem lżejsza o 21 kilogramów, ale jestem przekonana, że to jeszcze nie koniec. Dzięki motywacji oraz wsparciu, które regularnie co miesiąc dostaję od Pani Eli wiem, że osiągnięcie wymarzonej wagi jest w zasięgu moich rąk.

Gorąco polecam poradnię Dobry Dietetyk wszystkim tym, którzy chcą zawalczyć o lepsze samopoczucie oraz zdrowie. Odchudzanie wcale nie musi być katorgą, wręcz przeciwnie może stać się przyjemnością.  

Opinia terapeuty

Pani Barbara rozpoczęła terapię nadwagi wczesną wiosną. Od początku była bardzo zdeterminowana, zdawała sobie świetnie sprawę, że zmiany diety i stylu życia pomogą Jej osiągnąć wymarzony cel. Współpraca z Panią Basią jest fantastyczna, straciła już 21 kg i na tym nie kończy, rozpoczęła kolejny etap, wierzę, że „nie spocznie”. Pani Basiu, gratuluję i życzę wraz z Pani przyjaciółmi dalszych sukcesówJ

POKAŻ
POKAŻ
Elżbieta Noculak - ZnanyLekarz.pl